Winrock

За Winrock

Winrock е професионален снабдувач за специјални споите, се воспостави канцеларија во Шангај град, производствена база е во Dongtai град, Jiangsu покраината. Производството е широко применета за нафта и гас, петрохемиски, електрична енергија, сад за притисок, вентил ... Можеме да го прицврстиме споите како меѓународен стандард или специјален услов ...

Главни производи


Бр. 62-Monel K500 навојна шипка

Мотел K500 навој прачка

Модел K500 навој прачка Брзи Детали Место на потекло: Jiangsu, Кина (континентална) Име на производ: HPF, QFC Стандард: DIN име на производ: Monel K500 навој прачка тип: навој прачка Материјал: Никел легура на челик / Супер Дуплекс челик / нерѓосувачки челик материјал одделение : Monel K500 Заврши: светла, мазна Големина: M6 ~ M64, или според цртеж MOQ: 50PCS ...

Бр. 106-Фабрика директна продажба со висок квалитет инколонски легури 925 спојка нишка прачка

Фабрика директна продажба со висок квалитет incoloy легура 925 споите нишка прачка

Спецификации 1.Алои челик прицврстувач UNS N09925 / инколој 925 навој прачка, 2.quality загарантирана 3.comкорисна цена 4.брза испорака 1. Детали за производот Име на производот Алуминиумски челичен прицврстувач UNS N09925 / Инколој 925 прачка за навој Материјал 1. Незаборен челик: 303,304,316,321,347,316Ti, 317L, 310S, 410 и др. 2.Super дуплекс нерѓосувачки челик: S31803 / 1.4462, S32750 / 1.4410, S32760 / 1.4501 3. Алуминиум челик: Титан: Gr2, Gr5 Монтел: 400, K-500 ...

Бр. 104-легура 718 2.4668 прачка за навој, држач за навртки DIN975 DIN976

Alloy718 / 2.4668 прачка за навој, држач за навртки DIN975 / DIN976

Спецификации 1.прицврстувач за прицврстување инконел 718 завртки 2.за гарантиран квалитет 3.comнабична цена 4.prompt delivery 5.Сертификат: ISO 9001: 2008 1. Детали за производот Алуминиумски прицврстувач Inconel 718 Завртки 1.1 Големина Шестоаголна глава завртка: M4-M100, 10 # -4 '' Должина 1.2 Шестоаголна глава Болт: 6mm-500mm 1.3 сертификат ISO 9001: 2008 сертификат, EN 10204 3.1 сертификат 1.4 Стандард DIN 931, DIN ...

Контакт

Ако имате какви било прашања, Ве молиме Дајте ни да знаете. Ние ќе ви одговориме во рамките на 12 часови

топла производи

  • Завртка за завртки за навртување
  • Производителот специјални алуминиумски сврзувачки елементи hastelloy C276 ореви
  • Hastelloy C22 / N06022 Штрафови со завртки
  • Alloy718 / 2.4668 прачка за навој, држач за навртки DIN975 / DIN976
  • Прилагодено зацврстувач 316 нерѓосувачки челик DIN931 хексадецим со добра цена